fbpx

Kord elasid maagilisel maal ükssarvik, jänes ja karu. Ükssarvik oli kaunis ja elegantne loom, kellel oli sädelev valge karv ning pikk sarv. Ta oli tuntud oma võimsa väe poolest, mis võis muuta kõik unistused tõeks. Jänes oli väike ja jutukas ning tal oli pehme, kohev karv. Karu oli suur ja mõnevõrra pikkade käppadega ning tema karv oli ilus valge.

Ühel päeval otsustasid kolm looma korraldada peo, et tähistada ükssarviku sünnipäeva. Jänes tegi küpsetisi ja karu tõi meega kaetud kärje, et kõik saaksid maiustada. Ükssarviku jaoks valmistasid nad aga erilise üllatuse – nad ehitasid talle pastelsetes toonides kaunistatud peostuudio.

Peostuudio oli tõesti imeline! See oli kaetud vaipkattega ning kaunistatud lillede ja värviliste õhupallidega. Seal oli kaunis puhkenurk pehme vaiba ja kott-toolidega, kus loomad said mugavalt istuda, juttu rääkida ning pilte teha. 

Kui kõik külalised olid kohale jõudnud, hakkasid nad pidu pidama. Jänes lasi liugu, karu sõitis autoga ja külalised mängisid jäätisekohvikus. Ükssarvik aga istus puhkenurgas ning imetles kogu peostuudiot ja ilusaid toone.

Peo lõpuks olid kõik loomad õnnelikud ja rõõmsad, kui nad said kingituseks kaunid mänguasjad ja armsad pildid. Peol valitses rõõmus ja õnnelik meeleolu ning kõik nautisid oma aega koos oma sõpradega ning nad teadsid, et see oli üks parimaid pidusid, mida nad kunagi kogenud olid.

Seega, kui otsite midagi ilusat ja erilist, siis minge kindlasti külla nendele kolmele sõbrale nende maagilisse Mänguvõlu Peostuudiosse, kus võite saada osa nende imelisest maailmast!